Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қ., Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі» МКҚК 2018-2019 оқу жылы 3-4 курс білім алушыларын практика базаларына бөлу туралы МӘЛІМЕТТЕР

Сведения о распределении обучающихся ГККП «Высший колледж культуры им.Акана серэ, город Кокшетау» при управлении образования Акмолинской области по базам практики 2018-2019 учебного года в зависимости от региона

Т.А.Ә. Ф.И.О. Топ Группа Практика базасы База практики
Алматы қ.
1 Қожахметова Жансая Дәріпбекқызы 4 ТҰЖ ҚР МжСМ «Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптар оркестрі» РМҚК 1
Ақмола облысы

Астрахан ауданы (2)

2 Швачкина Владислава Ивановна 4ККҰ Ақмола облысы Астрахан ауданының білім бөлімінің «Оксановка негізгі мектебі» ММ 2
3 Мадетхан Жардемгүл 4ТҰЖ «Астрахан аудандық мәдениет үйі» МКҚК 3
Атбасар ауданы
4 Садыбекова Кымбат Сейфолловна (Сейтжанова) 4ККҰ Атбасар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Атбасар аудандық мәдениет үйі» МКҚК 4
Бурабай ауданы (4)
5 Масыгутова Айбат Жаксылыккызы 3 ККҰ ҚР БжҒМ «Балдаурен» республикалық оқу-сауықтыру орталығы» РМҚК

(4)

5
6 Әділбек Гүлжауһар Әділбекқызы 4 БП о
7 Ермекова Айдана Рамазановна
8 Молдабекова Махаббат Муратовна
Егіндікөл ауданы
9 Асанбек Әсемгүл 3 БП қ Егіндікөл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Егіндікөл аудандық мәдениет үйі» МКҚК 6
Ерементау ауданы
10 Бекарыстанова Маржангуль Муратовна 4 ХАОЖ Ерейментау ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Үмбетей жырау атындағы Ерементау аудандық мәдениет үйі» МКҚК 7
Жақсы ауданы
11 Саутова Акшолпан Айтжановна 3БП қ Жақсы ауданының білім беру бөлімінің жанындағы «Запорожье орта мектебі» КММ 8
Жарқайын ауданы
12 Ильгузина Кристина Александровна 4 БП о Жарқайын ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Жарқайын аудандық мәдениет үйі» МКҚК 9
Зеренді ауданы(6)
13 Курмангалиева Дамиля Курмангалиевна 3 БП қ Зеренді ауданының, Қызылтаң орта мектебі 10
14 Тынысбек Жұлдыз 3 ТҰЖ Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақадыр ауылы, «Ақадыр мәдениет ошағы» 11
15 Аманкелді Раимбек 4 ТҰЖ Зеренді ауданы әкімдігінің «Молодежный орта мектебі» КММ 12
16 Чай Еркегул Зеренді ауданының білім беру бөлімінің жанындағы» балалар шығармашылық үйі» МКҚК 13
17 Жаканов Ильяс Сагандыкович 3 ТҰЖ Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Мәдениет үйі» МКҚК 14
18 Қадырбек Аян Мұратбекұлы
Сандықтауқ ауданы
19 Жакупова Диана Темирхановна 3 ККҰ «Сандықтау ауданы Сандықтау а. Жетім балалар және ата-анасының қамқорынсыз қалған балалар үшін №3 балалар үйі» КММ 15
Тайынша ауданы
20 Хуспан Женис Талгатулы 3 ТҰЖ ҚР БжҒМ СҚО Тайынша ауданы әкімдігінің «Аймақ негізгі мектебі»КММ 16
Шортанды ауданы
21 Мустафина Айгерим Қайратқызы 3 БП қ ҚР Шортанды ауданының «Білім бөлімі» ММ жанындағы «Шортанды балалар шығармашылық үйі» МКҚК 17
Щучье қ. (2)
22 Сердалина Эльмира Маратовна 4 ККҰ Бурабай ауданының білім бөлімінің Щучинск қаласының № 8 мектеп – гимназиясы ММ. 18
23 Долгова Мария Олеговна 3БП о Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Щучинск қаласы, жоғары педагогикалық колледжі» МКҚК 19
Степногорск қ. (5)
24 Инкирбаева Камилла Ришатовна 4 БП о Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Ақсу кентінің Мәдениет үйі» МҚКК 20
25 Серик Мөлдір Елжасқызы Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы

«Горняк орталық мәдениет сарайы» МҚКК

21
26 Еслямова Айлана Кайратовна ҚР 4 ХАОЖ Ақмола облысы Степногорск қаласының білім бөлімінің «Ю.А. Гагарин атындағы №7 орта мектебі» КММ 22
27 Бектурганова Альфия Суйндыковна 4 ККҰ Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы «Балалар шығармашылық үйі» МКҚК 23
28 Женисова Ару Айбековна
Көкшетау қ.
29 Өсербек Еркебек 4 ХАОЖ Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Өнерпаз дарынды балалармен жұмыс жүргізу жөніндегі облыстық оқу-әдістемелік орталығы» МКҚК 24
30 Ласкавая Анастасия Валерьевна 3 БП о Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, Ақан сері атындағы жоғары мәдениет колледжі» МКҚК

(8)

25
31 Щербакова Александра Сергеевна
32 Батаканова Анель Маратовна 4 БП о
33 Кубиген Асель Сейсембайқызы
34 Туманов Корней Александрович
35 Чернявская Владислава Николаевна
36 Ташенова Айнель Аблаевна
37 Савельев Николай Владимирович 3 ККҰ
38 Амиргожина Риза Амиргожиновна 3 БП қ Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Көкшетау» мәдениет сарайы МКҚК (3) 26
39 Натолока Валерия Владимировна 3 БП о
40 Завадский Дмитрий Николаевич 4 ККҰ
41 Алибаева Айганым Асылхановна 3БП қ Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Көкшетау қаласы, жоғары колледж» МКҚК (2) 27
42 Хасымханқызы Гүлайым
43 Каримова Айжанар Мерекеевна 4БП о ҚР Көкшетау қ. «Славян мәдени – ағарту «Истоки» қоғамы» қоғамдық бірлестігі 28
44 Райхан Айдаулет Талғатұлы 3 ХАОЖ КГУ «Лицей-интернат «Білім-инновация» управления образования Акмолинской области Ақмола облысы білім басқармасының «Білім-инновация» лицей-интернаты» КММ (2) 29
45 Сулейменов Дидар Канатович
46 Жақсыгелді Тоғжан Шағбанқызы 4 ТҰЖ Көкшетау қаласы білім бөлімінің «IT мектеп-лицейі» КММ 30
47 Мухаметжанова Томирис Каировна 3 БП қ Көкшетау қаласы, Білім бөлімінің «№1 орта мектеп-гимназиясы» КММ КГУ Средняя школа-гимназия №1» отдела образования г.Кокшетау (2) 31
48 Мелетенко Наталья Васильевна 3 ККҰ
49 Қожахмет Әнел Ерланқызы 3ТҰЖ Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№21 орта мектеп-лицейі» КММ (2) 32
50 Негметоллинов Нариман Сунгатович
51 Еділбай Даурен Қазбекұлы 3 БП о Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№4 орта мектебі» КММ КГУ

«Средняя школа №4» отдела образования города Кокшетау (2)

33
52 Третьякова Елена Денисовна
53 Санников Константин Анатольевич 3ККҰ Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№11 орта мектеп-гимнзиясы» КММ (1) 34
54 Барлыбаева Индира Еркеновна 3БП қ Ақмола облысы білім басқармасының «Көкшетау қаласы,қазақ тілінде оқытылатын дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ (8) 35
55 Хусман Акерке
56 Бекболат Олжас 3 ХАОЖ
57 Косдаулетов Жандос Каиргельдинович
58 Қалымтаева Ақерке Дулатқызы
59 Бахытхан Айгерім 3 ТҰЖ
60 Гарифолла Мейіржан Нұржанұлы
61 Жанапия Әнуарбек Маратұлы
62 Погребицкий Эдуард Владленович 3ККҰ Көкшетау қаласы білім бөлімінің» №13 «Экос» экологиялық гимназия – мектебі» КММ (2) 36
63 Рамазанова Азиза Елубаевна
64 Жиинбекова Альмира Алмасқызы 3БП қ, Көкшетау қаласы, білім бөлімінің «№12 орта мектебі» КММ (2) 37
65 Сеилканова Айдана Амангельдиновна
66 Кайроллинова Айсана Асылхановна 3 БП қ Көкшетау қаласы, білім бөлімінің «Сәкен Жүнісов атындағы №18 орта мектеп-лицейі» КММ

КГУ«Средняя школа № 18 им. Сакена Жунусова» отдела образования г.Кокшетау Акмолинской области

(8)

38
67 Нурахметова Анара Кайрекельдаевна
68 Айып Айгерім Қайырбайқызы 3 ХАОЖ
69 Альжанова Кунсулу Киекбаевна
70 Кубетаева Аяжан Берликовна
71 Шингин Жоламан Сабыржанович 3 ККҰ
72 Хайрам Таңсауле 4 ХАОЖ
73 Даулетбек Акмарал
74 Окашева Нургуль Кабдуалиевна 3 ТҰЖ Көкшетау қаласы білім бөлімінің «№17 орта мектеп-гимназиясы» КММ 39
75 Жаксыбаева Тойжан Евгеньевна 3 БП қ Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы №9 «Қарлығаш» Бала бақшасы» МКҚК

(2)

40
76 Казбекова Райхан Талгатовна
77 Сапарова Мадина Кайлановна 4БП о Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы «№1 «Арман» бала бақшасы» МКҚК 41
78 Абжат Наргиз Алыбайқызы 4 ХАОЖ Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы №5 «Қуаныш» балабақшасы МКҚК 42
79 Ахметова Саяжан Армияқызы 4 АДТ «Шахмет Құсайынов атындағы облыстық қазақ музыкалық драма театры» МКҚК ГККП «Казахский музыкально-драматический театр им. Ш.Хусаинова» при управлении культуры Акмолинской области А қмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы (14) 43
80 Жамшитов Бауыржан Амангельдинович
81 Жаңбырбай Фәриза Манарбекқызы
82 Жұмабек Ермұқан Дулатұлы
83 Кенжебулатов Ерсултан Кайсарбекович
84 Қожантаев Нұржан Ерікұлы
85 Нуриманов Ерсайын Олжабаевич
86 Сейфилмаликов Медет Оразалиевич
87 Тлеулес Нұрлыбек Өмірбекұлы
88 Хасихан Ақерке
89 Шакар Марат Ғибрат ұлы
90 Волотбекұлы Актілек
91 Касенова Әмина Қайыргелдіқызы
92 Сабит Акжол
93 Фенько Юлия Витальевна 3БП ор Ақмола облысы мәдениет басқармасының жанындағы «Үкілі Ыбырай атындағы Ақмола облыстық филармониясы» МКҚК

ГККП «Акмолинская областная филармония им. Укили Ыбырая» при управлении культуры Акмолинской области (6)

44
94 Жуковская Надежда Александровна
95 Жүкен Айдана Абайқызы 4БП о
96 Ілияс Нарғыз Қазбекқызы
97 Сагалбекова Анель Бауржановна
98 Шурманова Наргиз Кайратовна
99 Егорин Анатолий Анатольевич 3ККҰ Ақмола облысының мәдениет басқармасы жанындағы «Ақмола облыстық орыс драма театры» МКҚК (8) 45
100 Данилова Альбина Анатольевна
101 Радаева Юлия Валентиновна
102 Воронько Анна Сергеевна
103 Качесова Екатерина Тимофеевна
104 Пузенко Ангелина Сергеевна
105 Айсамутдинов Владимир Витальевич
106 Золотухин Евгений Валерьевич
107 Кенесова Анель Ертаевна 3 БП қ Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Достар» мәдениет сарайы» МКҚК

ГККП Дворец культуры «Достар» при отделе культуры и развития языков г.Кокшетау, Акмолинская область (2)

46
108 Нурлан Сарбия Жумағулқызы
109 Аносова Яна Сергеевна 3ККҰ Көкшетау қаласы білім бөлімі жанындағы «Әулет» мектептен тыс жұмыс орталығы» МКҚК (1) 47
110 Капезова Райгуль Адылбековна 3БП қ Көкшетау қаласының Красный Яр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы «Көкше» мәдениет үйі» МКҚК ГККП «Дом культуры «Кокше», п.Красный Яр, г.Кокшетау Акмолинской области (3) 48
111 Мұхамеджан Нұрай Серікқызы
112 Рамазан Дана Жанатқызы
113 Азербаева Диана Кайратовна 4 ККҰ  

Ақмола облысы әкімі аппаратының жанындағы «Қоғамдық келісім» КММ

(6)

49
114 Кубашев Айдан Боранбаевич
115 Шагатова Диляра Сабитовна
116 Мусина Айгерим Айткалиевна
117 Рахимжанова Райгуль Сарсенбаевна
118 Рязанова Светлана Сергеевна
119 Аманжол Хуан 4 ТҰЖ Ақмола облысы жастар саясаты мәселелері басқармасының «Ақмола облысы жастар ресурстық орталығы» КММ

(11)

50
120 Бегім Аружан Төребайқызы
121 Болат Айдана Рустемқызы
122 Жагслаг Гүлғайша
123 Жалғас Қуаныш Кенжебекұлы
124 Хамидоллова Сабина Бакытжановна
125 Оразалин Бегалы Ержанович
126 Нұрмұхамет Ерден Нұртайұлы
127 Маханбетияр Жәнібек Азаматұлы
128 Қабдеш Мақсат Ерікұлы 3 ТҰЖ
129 Хамидуллина Жанель Наримановна
г. Астана
130 Хуанған Толғанай Хуанғанқызы 3 ТҰЖ Астана қаласы әкімдігінің №85 мектеп-лицей» КММ (3) 51
131 Хамза Айдын Ерикұлы
132 Мұқаметжан Өмірхан Жанұзақұлы
133 Әлболсын Таңнұр Астана қаласы әкімдігінің «№ 69 мектеп-гимназия» КММ 52
Оңтүстік Қазахстан облысы
134 Амалбек Диля Маратбекқызы 4 ХАОЖ ОҚО Төлеби аудандық білім бөлімінің «№2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ 53
Қызылорда облысы
135 Сайлаубеков Нұрсұлтан Оразбекович 4 ХАОЖ ҚР Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылы Сырдария аудандық білім бөлімінің «Шаған әуез мектебі» МКҚК 54
Павлодар облысы
136 Сматаев Ибрагим Акыжанович 4 ХАОЖ ҚР Павлодар облысы «Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Шолақсор орта мектебі» КММ 55
Солтүстік Қазахстан облысы Петропавл қ.
137 Атымтаева Жансая Еркешовна 4 ТҰЖ «СҚО әкімдігі Мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының Сәбит Мұқанов атындағы мемлекеттік сазды-драма театры» КМҚК 56
138 Жұмабек Абзал Сағындықұлы
139 Жұмабай Ғалия Мырзабайқызы 4 ХАОЖ СҚО Уәлиханов ауданы «Өндіріс орта мектебі» КММ 57

Ақмола облысы Көкшетау қаласы ИП «Тасенова Г.А.» Организация торжеств «Ата-Дәстүр» (2)

Тіркелген файлдар:

Бөлісу